Na zdjęciu: Dziś na spotkaniu uczymy się, czym jest przyjaźń. Przygotowujemy prezent dla swoich przyjaciół – malowidło na szkle, a także gramy wspólnie w grę planszową.

Zdany egzamin na NET-ciaka!

 

Tak jak w rodzinie – w nowym DOMU APOSTOŁÓW będzie miejsce dla każdego: dzieci, młodych, dorosłych i seniorów. Większa przestrzeń umożliwi nam wzajemne spotkanie, poznawanie się oraz apostolskie inspirowanie.

Poznajcie nasz apostolat, tworzony z myślą o najmłodszych. Nowa Ewangelizacja na Trzecie Tysiąclecie (NET) to zajęcia katechetyczne dla dzieci w wieku 5-11 lat, z wykorzystaniem aktywności i zabaw dostosowanych do wieku uczestników.

W niedzielę 24 stycznia odbyło się spotkanie NET-u i jak relacjonują organizatorzy, dzieci przygotowały specjalny „egzamin” na Neciaka dla nowo wyświęconych kapłanów naszej wspólnoty, o. Marcina Prokopka LC i o. Agustina Gómez LC – zdali go śpiewająco! A zadania były trudne, np.: podkuwanie koni świętego Augustyna oraz ściganie się w biegu świętego Marcina.

Następnie, zgłębiając wartość przyjaźni, dzieci dekorowały domek dla baranka – maskotki NETu, a starsze przygotowywały prezent dla swoich przyjaciół – malowidło na szkle.
Kolejne spotkanie tego apostolatu zaplanowano na 21 lutego, w godz. 16 -18. Zapraszamy! Więcej informacji o apostolacie dla dzieci NET: http://www.net-polska.org/

 

1.5%

1,5%

1,5%