Na zdjęciu: Błogosławieństwo miejsca, w którym powstanie DOM APOSTOŁÓW

 

Drodzy! Chcemy się z Wami podzielić wspaniałą nowiną! 18 lutego o godz. 15 podpisaliśmy akt notarialny, efektem czego jesteśmy już właścicielami miejsca, w którym powstanie DOM APOSTOŁÓW!

Dziękujemy wszystkim, którzy dopomogli nam dotrzeć do tego momentu. Panu Bogu, który nas prowadzi, błogosławi nam i pozwolił rozeznać naszej wspólnocie potrzebę budowy DOMU APOSTOŁÓW.

Wszystkim liderom i uczestnikom formacji oraz apostolatów, osobom wspierającym nas duchowo i materialnie – naszym Darczyńcom, Pomocnikom Apostołów! Coraz bardziej przekonujemy się, że razem tworzymy piękne, wartościowe dzieło!

22 lutego w Krakowie mogliśmy pobłogosławić przestrzeń, w której będą teraz rozpoczynały się prace wykończeniowe. W tym skromnym, ze względu na pandemię, wydarzeniu towarzyszyli nam przedstawiciele apostolatów i współpracowników.

Dziękujemy tym, którzy mogli być z nami osobiście i tym, którzy łączą się z nami duchowo. Cieszymy się z tego, co już udało się osiągnąć i nieustannie zawierzamy całe dzieło Panu Bogu!

Poniżej symboliczna dokumentacja fotograficzna 🙂

DOM APOSTOŁÓW będzie zajmował parter większego budynku mieszkalnego, a więc będziemy na co dzień pośród ludzi, a nie w izolacji od świata.

Na pierwszym planie, o. Wawrzyniec, w roli fotografa 🙂

O. Mariusz skrapia wodą święconą wszystkie pomieszczenia – właśnie wchodzi przez zakrystię do przyszłej kaplicy 🙂

Na razie trzeba wyobrazić sobie to, co tu będzie w przyszłości – np. sale apostolatów.

Ogromnie się cieszymy, że w Krakowie powstaje nowe miejsce formacji katolickich liderów!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

1.5%

1,5%

1,5%