Przekaż 1 % podatku na DOM APOSTOŁÓW!

 

To tak niewiele i nic nie kosztuje, a może pomóc w rozwoju miejsca formacji katolickich liderów, które właśnie tworzymy w Krakowie.

Dlatego cieszymy się z nowej formy wsparcia dzieła, jakim jest DOM APOSTOŁÓW: każdy podatnik może na ten cel ofiarować 1% swojego podatku. W ten sposób wnosi swój materialny wkład w formację dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wychowanie w duchu chrześcijańskich wartości!

W usłudze e-PIT prosimy wpisać nr KRS: 0000 207 658 (uwaga: cyfry trzeba wpisać bez odstępów, wyświetli się napis: Caritas Archidiecezji Krakowskiej) i koniecznie wskazać cel szczegółowy (w rubryce „informacje uzupełniające”): DOM APOSTOŁÓW.

Tylko wtedy Wasz 1% podatku zasili tworzenie miejsca formacji katolickich liderów.

Po wypełnieniu deklaracji podatkowej, będziemy wdzięczni za informację zwrotną, że zostaliśmy przez Was obdarowani, co nam pomoże w późniejszych rozliczeniach.

Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie! 🙂

Dziękujemy również Caritas Archidiecezji Krakowskiej za pomoc w kwestiach formalnych.

 

Jak przekazać 1 %podatku w usłudze e-PIT?

  1. Numer KRS jest na głównym ekranie usługi, zaraz po zalogowaniu się do niej. Jest tam też widoczna opcja zmiany. Będziemy wdzięczni za wpisanie: KRS 0000 207 658 i uzupełnienie celu szczegółowego: DOM APOSTOŁÓW.
  2. Jeśli w wykazie nie ma już organizacji, której był przekazywany 1 % naszego podatku lub nigdy go nie przekazywaliśmy: opcja ta jest pusta. W tym wypadku należy wybrać KRS: 0000 207 658 i uzupełnić cel szczegółowy: DOM APOSTOŁÓW.
  3. Zeznanie podatkowe przygotowane przez urząd skarbowy w usłudze Twój e-PIT za 2020 r. jest dostępne od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 r. Podatnik może również złożyć PIT w formie papierowej.
  4. Także emeryt i rencista może przekazać 1% podatku. Może samodzielnie wypełnić PIT–37 na podstawie PIT–u, który przysyła ZUS, albo wypełnić specjalny PIT (PIT – OP), w którym wskaże jakiej organizacji pożytku, chce przekazać 1%. Więcej informacji: https://poradnik.ngo.pl/pit-op

 

Bóg zapłać za Wasz wkład w formację katolickich liderów! Cieszymy się, że razem budujemy DOM APOSTOŁÓW!

1.5%

1,5%

1,5%