Dziękujemy za Twoje 1,5% podatku dla Domu Apostołów

5.05.2026

„Jestem tu dzięki 1,5%podatku” – naklejki z takim napisem pojawiły się na różnych sprzętach w Domu Apostołów, m.in. na fotelach, szafkach czy rzutniku. Każdy odwiedzający nasze centrum formacji wie, że zakup tych rzeczy umożliwili nasi wspaniali Darczyńcy, Pomocnicy Apostołów. 

Do 30 kwietnia 2026 r. dzieliliście się z nami swoim podatkiem za ubiegły rok.

Dziękujemy każdej osobie, która przekazała nam swoje wsparcie. Jesienią dowiemy się, jakie są rezultaty tegorocznej kampanii. Oczywiście, damy Wam o tym znać, podobnie jak zrobiliśmy to w ubiegłym roku

Każdy Darczyńca jest objęty naszą wdzięcznością i regularną modlitwą!

Inne wpisy

Radość dzielenia się wiarą. Świadectwo Julii z misji

Radość dzielenia się wiarą. Świadectwo Julii z misji

– Wiara działa inaczej niż matematyka: gdy dzielisz się wiarą, to jej nie tracisz, a mnożysz. To jest dla mnie meritum misji – mówi 18-letnia Julia Stanek tuż po powrocie z Litwy. Za nią oraz za innymi młodymi misjonarzami – wiele spotkań z mieszkańcami oraz osobistych odkryć na temat wiary.

czytaj więcej...
Share This