„Jestem tu dzięki 1,5%podatku” – naklejki z takim napisem pojawiły się na różnych sprzętach w Domu Apostołów, m.in. na fotelach, szafkach czy rzutniku. Każdy odwiedzający nasze centrum formacji wie, że zakup tych rzeczy umożliwili nasi wspaniali Darczyńcy, Pomocnicy Apostołów.
Do 30 kwietnia 2026 r. dzieliliście się z nami swoim podatkiem za ubiegły rok.
Dziękujemy każdej osobie, która przekazała nam swoje wsparcie. Jesienią dowiemy się, jakie są rezultaty tegorocznej kampanii. Oczywiście, damy Wam o tym znać, podobnie jak zrobiliśmy to w ubiegłym roku.
Każdy Darczyńca jest objęty naszą wdzięcznością i regularną modlitwą!






